Najlepsze buty na Sylwestra

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester czyli najbardziej szalona i imprezowa noc w roku. Każda kobieta chce prezentować się perfekcyjnie, szuka ciekawej kreacji oraz butów i dodatków. Jakie buty warto kupić sobie na tegorocznego Sylwestra? Poniżej garść podpowiedzi i inspiracji.

Modne szpilki na Sylwestra


Szpilki to buty uwielbiane przez większość kobiet, które cenią sobie elegancję i klasę oraz seksowny wygląd. Szpilki pięknie podkreślają linię nóg oraz wydłużają je. Kobieta w szpilkach porusza się inaczej i jest dużo bardziej pewna siebie. Modne szpilki na Sylwestra to zatem tak naturalny wybór na tą wyjątkowa noc. W tym roku warto zdecydować się na przykład na szpilki ze skóry w kolorze złotym lub srebrnym. Modne są również szpilki wykonane na przykład z zamszu w kolorze czarnym, które na czubku są ozdobione za pomocą świecącej aplikacji. Można też zdecydować się na talerze buty wieczorowe i kupić szpilki brokatowe. Jeżeli takie obuwie zakłada się naprawdę tylko raz w roku, bardziej ekonomiczna wersja może być dobrym tropem.

Klasyczne czerwone szpilki na Sylwestra


Drugi doskonały pomysł to uzupełnienie swojej szafy o klasyczne czerwone szpilki, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. Czerwone szpilki ze sklepu deezee.pl to przecież naprawdę styl i klasa, ale z tak zwanym pazurem. To buty dedykowane dla kobiet lubiących przyciągać uwagę, które nie obawiają się odrobiny ekstrawagancji. Warto wybrać czerwone szpilki z zamszu – takie buty prezentują się bardziej subtelnie, świetnie wyglądają potem do stylizacji zakładanych na wiosnę. Druga propozycja to czerwone lakierowane szpilki, najlepiej ze skóry licowej. To buty trochę bardziej ekstrawagancki i przyciągające uwagę, które mają jednak w sobie bardzo dużo stylu i elegancji.